Herkules wraz z całą swoją załogą chciałby Państwu serdecznie życzyć wszystkiego dobrego w tym już rozpoczętym nowym roku i jak najwięcej zdrowia i szczęścia.

     Z każdym dniem staramy się Państwu ułatwić kontynuację lub rozpoczęcie postanowień noworocznych związanych z samopoczuciem i zdrowiem, poprzez dostarczanie Państwu najwyższej jakości produktów Outdoor Fitness oraz poszerzanie naszej oferty tak, aby sprostać wszystkim Państwa potrzebom.

Spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy firma Herkules.

 

 

Nasza strona WWW już działa, ciągle dodajemy nowe elementy w poszczególnych sekcjach. Zapraszamy do przeglądania naszych katalogów i zadawania ewentualnych zapytań, na które chętnie odpowiemy.

Konfigurator obejmuje łączenie własnoręcznie wybranych urządzeń w kompletne zestawy. Wybieramy urządzenie po lewej i po prawej stronie tablicy (przeglądamy urządzenia za pomocą strzałek po obu stronach), po czym zapisujemy urządzenie. Gdy skompletowaliśmy już wszystkie urządzenia, zapisujemy projekt i możemy już załączyć go w e-mailu do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu otrzymania wyceny.