Drodzy wielbiciele siłowni pod chmurką!

Jako, że w tym roku zima płata nam figle i pojawia się i znika, daje nam to możliwość częstszego ruchu na świezym powietrzu! W słoneczne zimowe dni bez śniegu, zapraszamy do ćwiczenia na naszych siłowniach!

Kilka porad na lepsze rezultaty:

1. Pij dużo wody! Efekty zarówno ruchu jak i diety widać wtedy dużo szybciej! Woda przyspiesza wymianę mikroelementów w komórkach naszego ciała jak i regenerację zmęczonych mięśni. Dodatkowo dodaje promyczek naszej skórze i poprawia samopoczucie :)

2. Rozgrzej się! Przed ćwiczeniami na siłowniach Herkules, polecamy krótką rozgrzewkę w postaci truchtu w miejscu lub kilku pajacyków. Pobudzamy tak krążenie i zapobiegamy kontuzjom.

 

3. Rozciąganij się! Po wykonanych ćwiczeniach, zaleca się rozciągnięcie mięśni, które pracowały w celu zapobiegania zakwasom.

 

Oczywiście przypominamy również o głębokicm oddychaniu! Korzystajmy ze świeżego powietrza!:)

 

Efektywnego ćwiczenia życzy Herkules wraz z całą załogą!

 

silownia w sloncu

 

     Herkules wraz z całą swoją załogą chciałby Państwu serdecznie życzyć wszystkiego dobrego w tym już rozpoczętym nowym roku i jak najwięcej zdrowia i szczęścia.

     Z każdym dniem staramy się Państwu ułatwić kontynuację lub rozpoczęcie postanowień noworocznych związanych z samopoczuciem i zdrowiem, poprzez dostarczanie Państwu najwyższej jakości produktów Outdoor Fitness oraz poszerzanie naszej oferty tak, aby sprostać wszystkim Państwa potrzebom.

Spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy firma Herkules.