OSA- Otwarte Strefy Aktywności- to projekt rządowy, który ruszy już od stycznia 2018 roku. To dwuletni program działań, który pozwoli stworzyć około 3 000 nowych otwartych stref  aktywności. Mają one łączyć pokolenia, mają sprawiać, że całe rodziny będą aktywnie spędzać czas. Od dzieci poprzez rodziców i seniorów. Pani Premier Beata Szydło ma nadzieje, że OSY, będą łączyć pokolenia i poprawiać kondycje Polaków. My jako producent siłowni zewnętrznych, lider na arenie krajowej, wiemy, że siłownie zewnętrzne już dziś łączą, aktywizują, są miejscem spotkań, poprawiają kondycje i samopoczucie. Mamy też sygnały od mieszkańców miast i wsi, że chcą mieć u siebie siłownie lub rozbudować już istniejące. Potrzeby są ogromne. Ludzie kochają ćwiczyć na świeżym powietrzu.

Herkules, od dawna wie jak ważna jest aktywność ludzi w różnym wieku. Nasze siłownie łączą pokolenia. Wiemy, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Cieszymy się, że rząd wsłuchał się w potrzeby Polaków.

Na ten cel zostanie przeznaczone około 100 000 000 zł! Obiekty mają być budowane 
w dwóch wersjach- podstawowej- ok.50 000 zł i rozszerzonej- ok. 100 000 zł.

Beneficjentami dofinansowania mogą być wszystkie podmioty osobowości prawnej:

- samorządy;                         

- spółdzielnie mieszkaniowe;

- stowarzyszenia ;

- fundacje.

Do dzieła sołtysi, radni, działacze, prezesi współdzieli, burmistrzowie i inni, którzy mają realny wpływ na kształtowanie przestrzeni publicznej. Mieszkańcy Was docenią! Tak jak od wielu lat doceniają naszą pracę. Uśmiech osób ćwiczących- bezcenny ;)

Cieszymy się, że Rząd wkracza w nasz świat- świat aktywności, wielopokoleniowej integracji, zdrowia i uśmiechu. 

Osa wzleciała- Herkules wita ją z radością ;)

http://telewizjarepublika.pl/osy-nowy-program-aktywizujacy-polakow,54199.html

 Osa z minionkami wizualizacjOSA maa kalistenik

 

Pogoda rozpieszcza. Warto wykorzystać ten czas na ćwiczenia na świeżym powietrzu. Dobrym rozwiązaniem są ćwiczenia na siłowniach plenerowych Herkules.

Szczególnie, że zachwycają swoją funkcjonalnością, mają nowoczesny wygląd i po prostu przyjemnie się na nich ćwiczy.

Zaproś znajomych i ćwiczcie razem :)

Zobaczcie jak Pięknie jest w Warszawie. Mokotów już się szczyci naszymi urządzeniami.IMG 20170601 WA0001