OSA- Otwarte Strefy Aktywności- to projekt rządowy, który ruszy już od stycznia 2018 roku. To dwuletni program działań, który pozwoli stworzyć około 3 000 nowych otwartych stref  aktywności. Mają one łączyć pokolenia, mają sprawiać, że całe rodziny będą aktywnie spędzać czas. Od dzieci poprzez rodziców i seniorów. Pani Premier Beata Szydło ma nadzieje, że OSY, będą łączyć pokolenia i poprawiać kondycje Polaków. My jako producent siłowni zewnętrznych, lider na arenie krajowej, wiemy, że siłownie zewnętrzne już dziś łączą, aktywizują, są miejscem spotkań, poprawiają kondycje i samopoczucie. Mamy też sygnały od mieszkańców miast i wsi, że chcą mieć u siebie siłownie lub rozbudować już istniejące. Potrzeby są ogromne. Ludzie kochają ćwiczyć na świeżym powietrzu.

Herkules, od dawna wie jak ważna jest aktywność ludzi w różnym wieku. Nasze siłownie łączą pokolenia. Wiemy, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Cieszymy się, że rząd wsłuchał się w potrzeby Polaków.

Na ten cel zostanie przeznaczone około 100 000 000 zł! Obiekty mają być budowane 
w dwóch wersjach- podstawowej- ok.50 000 zł i rozszerzonej- ok. 100 000 zł.

Beneficjentami dofinansowania mogą być wszystkie podmioty osobowości prawnej:

- samorządy;                         

- spółdzielnie mieszkaniowe;

- stowarzyszenia ;

- fundacje.

Do dzieła sołtysi, radni, działacze, prezesi współdzieli, burmistrzowie i inni, którzy mają realny wpływ na kształtowanie przestrzeni publicznej. Mieszkańcy Was docenią! Tak jak od wielu lat doceniają naszą pracę. Uśmiech osób ćwiczących- bezcenny ;)

Cieszymy się, że Rząd wkracza w nasz świat- świat aktywności, wielopokoleniowej integracji, zdrowia i uśmiechu. 

Osa wzleciała- Herkules wita ją z radością ;)

http://telewizjarepublika.pl/osy-nowy-program-aktywizujacy-polakow,54199.html

 Osa z minionkami wizualizacjOSA maa kalistenik